Вторник,23 Октомври, 2018
Акценти:


Видео: В САЩ момиченце изпадна от движещ се автобус

В американския щат Арканзас четиригодишно момиченце падна от движещ се автобус. Тя е била спасена от шофьора на един от преминаващите автомобили, съобщи телевизионния канал WBRC.

Мъжът разказа пред репортери, че е бил зад волана, когато видял, че задната врата на пътуващият пред него автобус внезапно се отворила и на нея увиснало малко момиченце. На нея не са и достигнали силите да се задържи, и тя паднала на пътното платно. Мъжът спрял колата и се хвърлил да помогне на детето. Когато стигнал до момичето, то е било безсъзнание.

"Когато тя се свести, започна да рита и вика майка си. Беше ми тежко да гледам това", спомня си шофьора. Той е извикал линейка и заедно с детето отишъл в болницата.

Съобщава се, че момичето в резултат на инцидента си е счупило челюстта, и ще се наложи да бъде оперирано.

 

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Добавете коментар

лента

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next
Bloomberg: Предсказалия победата на Тръмп анализатор е убеден в победата на Льо Пен

Bloomberg: Предсказалия победата на Тръм…

Основателят на консултантската фирма Gavekal Research Чарлз Гейв, който прогнозира победа на Доналд Тръмп на президентските избори в САЩ, смята, че лидерът на крайнодесните Марин Льо Пен ще спечели президентските...

22-04-2017, 00:04

ABC: Обама е притеснен, че републиканците "вярват повече на Путин, отколкото на демократите"

ABC: Обама е притеснен, че републиканцит…

Американският президент Барак Обама е притеснен, че републиканците вярват повече на руския президент Владимир Путин, отколкото на демократите. "Руснаците искаха да се намесят (в изборите), и те се намесиха. Едно от...

07-01-2017, 00:01

Великобритания излиза от ЕС. Тези страни могат да бъдат следващите

Великобритания излиза от ЕС. Тези страни…

Рик Ноак | The Washington Post "Само мързеливият не прогнозираше края на света преди британския референдум за оттегляне от ЕС , пише Рик Ноак в The Washington Post . Президента на...

25-06-2016, 00:06

Independent: През март международната коалиция изби повече мирни сирийци, отколкото екстремисти на ИДИЛ

Independent: През март международната ко…

Броят на мирните жители загинали през март в Сирия от действията на международната коалицията за борба с ИДИЛ водената от САЩ, далеч надхвърля броя на жертвите на "Ислямската държава", съобщи...

04-04-2017, 00:04

The Washington Post публикува случайно номера на личния номер на министъра на отбраната на САЩ Джеймс Матис

The Washington Post публикува случайно н…

Както пише вестникът, в петък в изданието е позвънял читателят Пол Редмънд и съобщил, че новината за телохранителя на президента на САЩ Доналд Тръмп Кийт Шилер е била придружена от...

16-05-2017, 00:05

В Кайро беше предотвратен терористичен акт – ликвидирани са осем терористи

В Кайро беше предотвратен терористичен а…

В Кайро по време на специална операция египетската полиция ликвидира осем екстремисти. За това съобщи изданието Al Watan, цитирайки източник в силовото ведомство. Съобщено е, че специалните части са щурмували апартамент...

11-09-2017, 00:09

"Йонхап": В Малазия е убит по-големия брат на Ким Чен Ун

"Йонхап": В Малазия е убит по-…

Братът на севернокорейския лидер Ким Чен Ун е убит в Малайзия. За това, позовавайки се на източници в правителството съобщи във вторник 14 февруари информационната агенция "Йонхап". Според данни на агенцията...

14-02-2017, 00:02

Видео: "Сдухан" Пикачу бе грубо изблъскан от сцената

Видео: "Сдухан" Пикачу бе груб…

На Световния фестивал Покемон 2017 в Южна Корея имаше необичаен инцидент: костюма на един от танцуващите пред публиката Пикачу (един от видовете Покемон) започна да се сдухва, към него се...

06-05-2017, 00:05

Сирийската армия е отблъснала атака на ИДИЛ срещу авиобазата до Палмира

Сирийската армия е отблъснала атака на И…

Сирийската армия заедно с бойците на народното опълчение успя да отблъсне атаката на екстремистите на международната терористична групировка "Ислямска държава". Терористите планираха да превземат авиобазата T-4, която се намира на...

17-12-2016, 00:12

Умря президентът на Узбекистан Ислам Каримов

Умря президентът на Узбекистан Ислам Кар…

На 79-годишна възраст почина президента на Узбекистан Ислам Каримов. За това се съобщи по местната телевизия в доклад на правителството и парламента. "Ислам Каримов почина на 2 септември 2016 г. в...

03-09-2016, 00:09

WSJ: Саудитските принцове ще олекнат с близо трилион долара, за да подпомогнат финансите на кралството

WSJ: Саудитските принцове ще олекнат с б…

Правителството на Саудитска Арабия възнамерява да конфискува около 800 милиарда долара от заподозрени в корупция принцове и длъжностни лица, съобщи The Wall Street Journal позовавайки се на свои източници. Значителна част...

08-11-2017, 00:11

Видео х 3: Audi показа най-мощният сериен модел в историята на марката

Видео х 3: Audi показа най-мощният серие…

Audi анонсира кабриолета R8 Spyder V10 plus, който се превърна в най-мощният сериен модел в историята на марката. Превозното средство е с задвижване на четирите колела и двигател от 610 конски...

15-06-2017, 00:06

Кралят на Саудитска Арабия е на "историческо" посещение в Египет

Кралят на Саудитска Арабия е на "ис…

Днес започва посещението на краля на Саудитска Арабия в Египет, което вече е наречено "историческо". Крал Салман ще остане пет дни в арабската държава, в негово присъствие ще се подпишат споразумения...

07-04-2016, 00:04

От  главатаря на ИДИЛ избяга германската му съпруга

От главатаря на ИДИЛ избяга германската…

В Ирак, терористите от "ислямската държава"  търсят една от съпругите на лидера  на групировката  Абу Бакр ал Багдади. За това в неделя, 28 февруари, съобщи телевизионния  канал  Ал-Sumari. Германката Даян Крюгер...

29-02-2016, 00:02

Reuters: САЩ вече не са сигурни в това, че в авиобазата Шейрат е имало химическо оръжие

Reuters: САЩ вече не са сигурни в това, …

Съединените щати не могат със сигурност да потвърдят, че в военното летище Шейрат в сирийската провинция Хомс, по САЩ нанесоха ракетен удар е имало химическо оръжие. Това съобщи агенция Reuters...

08-04-2017, 00:04

Футболните мачове по телевизията днес

Футболните мачове по телевизията днес

Футболните мачове предавани по българските телевизии днес, вторник 25 април.

25-04-2017, 00:04

Оспорвани острови близо до Шарм ел Шейх си ги взе Саудитска Арабия

Оспорвани острови близо до Шарм ел Шейх …

Двата острова в Червено море, Тиран и Санафир преминаха към Саудитска Арабия по споразумение за определяне на морската граница между двете държави. Това се посочва в изявление на египетския кабинет...

10-04-2016, 00:04

Срещу бившия президент на Аржентина е заведено наказателното дело

Срещу бившия президент на Аржентина е за…

Срещу бившия президент на Аржентина, Кристина Фернандес де Кирхнер е заведено наказателно дело, съобщи вестник La Jornada. Съдия Клаудио Бонадио обвини бившият държавен глава, бившият министър на икономиката Алекс Кисилофу, както...

14-05-2016, 00:05

Мачове предавани по телевизията днес

Мачове предавани по телевизията днес

Мачове предавани по българските телевизии днес, неделя 1 юли.

01-07-2018, 00:07

Reuters: Европейските министри на отбраната започнаха обсъждането на "Европейската армия"

Reuters: Европейските министри на отбран…

Министрите на отбраната на Франция, Германия и Великобритания започнаха преговори относно "Армията на ЕС" в Братислава, съобщи Reuters на 27 септември. Срещата на министрите на най-големите армии в ЕС има за...

27-09-2016, 00:09

Видео: Първият хеттрик в кариерата на халфа на "Арсенал" Месут Йозил, към който той вървеше 28 години

Видео: Първият хеттрик в кариерата на ха…

На 15 октомври германеца празнува рождения си ден, а на 19 октомври – натупа тройка на "Лудогорец". Йозил яко запали моторетката в мача от третия кръг на груповата фаза на Шампионската...

20-10-2016, 00:10

За първи път от май 2014 година насам "Реал" ще излезе на терена без Роналдо, Бейл и Бензема

За първи път от май 2014 година насам …

Последният път когато се случи това, нещата за "Белия балет" и завършиха зле. Кристиано Роналдо, Гарет Бейл и Карим Бензема не са включени в състава на "Реал" за мача от...

10-12-2016, 00:12

Видео: Възможно ли е да се убие автомата "Калашников"? Трудна работа…

Видео: Възможно ли е да се убие автомата…

Американец се опита да счупи автомат Калашников. Мъжът засне и качи в мрежата видео, на което показа как работи дядото на модерните автомати "Калашников" AK-47. Ветерана от войната в Ирак...

10-10-2017, 00:10

Безграничната глупост на ЕС в крайна сметка ще ни убие

Безграничната глупост на ЕС в крайна сме…

 Шенген се руши не заради мигрантската вълна, а затова, че ЕС не можа да я удържи под свой контрол. Той отдавна не беше способен на това, имигрантите от много години...

18-12-2015, 09:12

99,8 на сто от исландски телевизионни зрители са гледали мача с Австрия

99,8 на сто от исландски телевизионни зр…

Това е половината от населението на страната. Прякото излъчване на мача от третия кръг от груповата фаза на Евро 2016, събра рекорден телевизионен рейтинг. "Половината от населението на страната на възраст от...

24-06-2016, 00:06

Пентагонът посочи броя на американските военни в Афганистан, Ирак и Сирия

Пентагонът посочи броя на американските …

Броят на военнослужещите на САЩ, по данни към 30 септември в Афганистан е достигнало 15.3 хиляди души, в Ирак - 8900, в Сирия - 1.72 хиляди души, се казва в...

28-11-2017, 00:11

Дали Доналд Тръмп  ще сметне и новата версия на Рияд за смъртта на Кашоги за "заслужава доверие"?

Дали Доналд Тръмп ще сметне и новата ве…

Саудитските власти изпаднаха в Амок. Чакаме Запада да наложи бързи и сурови санкции на Саудитска Арабия. Преди три дни Тръмп заяви, че смята признаването от Рияд на смъртта на Кашоги за...

22-10-2018, 00:10

Украйна: Пожара в склада за боеприпаси е диверсия за рождения ден на Петро Порошенко

Украйна: Пожара в склада за боеприпаси е…

Военната прокуратура на Украйна е завела наказателно дело по член "диверсия" за пожара във на най-големия склад за боеприпаси в страната, намиращ се в близост до град Калиновка. Това заяви...

27-09-2017, 00:09

Hürriyet: В Турция задържаха още един племенник на Фетхуллах Гюлен

Hürriyet: В Турция задържаха още един пл…

Турската полиция задържа телевизионният водещ и адвокат Кемал Гюлен, племенник на Фетхуллах Гюлен. Съобщи в четвъртък 12 август вестник Hürriyet. Той е бил задържан в едно от селата на провинция Кастамону...

12-08-2016, 00:08

People: Анджелина Джоли за първи път позволи на съпруга достъп до децата

People: Анджелина Джоли за първи път поз…

Американският актьор Брад Пит за първи път след разделянето си със съпругата Анджелина Джоли успя да се срещне с децата. Срещата беше приятна, а бащата прекрасно си изкара с децата...

08-10-2016, 00:10

Видео: Boeing анонсира дрон с товароподемност 225 кг

Видео: Boeing анонсира дрон с товароподе…

Aмериканския авиационен концерн Boeing представи квадрокоптер с товароподемност 225 кг. Според производителя подобни апарати ще променят из основи въздушните превози. Информацията за новия дрон е оскъдна. Летателния апарат има 8 ротора...

16-01-2018, 00:01

FOX NEWS Найджъл Фарадж: По въпроса с Brexit Путин се държеше по-достойно, отколкото Обама

FOX NEWS Найджъл Фарадж: По въпроса с Br…

Владимир Путин. Ето още един аспект на проблема с изхода на Великобритания от ЕС. Путин в момента танцува, той е във възторг. Той иска европейците да са по-слаби, и той...

29-06-2016, 00:06

Ислямски екстремисти обещаха да организират терористични атаки в Бразилия

Ислямски екстремисти обещаха да организи…

Бразилското разузнаване изрази загриженост във връзка с изявлението на екстремиста Максим Ошар, който посочи тази страна като следваща цел. За това съобщи Ройтерс. Според данните на силовото ведомство, ислямистите планират...

15-04-2016, 00:04

Погба пристигна в Ню Йорк където е на лагер "Белият балет"

Погба пристигна в Ню Йорк където е на ла…

Съвпадение? Погба завършва почивката си с пътуване до Ню Йорк. В понеделник той  публикува туийт, в която заявява че неговият полет се е забавил, а във вторник той е бил забелязан...

03-08-2016, 00:08

Андреас Любиц е имал препоръка за влизане в психиатрична болница две седмици преди катастрофата

Андреас Любиц е имал препоръка за влизан…

 Андреас Любиц, втори пилот на катастрофиралия във Франция самолет Airbus A320, е бил с препоръка за хоспитализация в психиатрична болница две седмици преди катастрофата. За това пише The Wall Street...

12-03-2016, 00:03

Salon: в Сирия Москва и нейните съюзници оспориха "американския навик за смяна на режимите"

Salon: в Сирия Москва и нейните съюзници…

Вашингтон "загуби" в Сирия, а на неговата стратегия за "смяна на режимите" беше успешно хвърлено предизвикателство, пише Salon. Това се доказва от успехите, постигнати от Кремъл в мирното уреждане на сирийския...

27-11-2017, 00:11

Футболните мачове по телевизията днес

Футболните мачове по телевизията днес

Футболните мачове предавани пряко по българските телевизии днес, сряда 21 декември.

21-12-2016, 00:12

CNN: Тръмп с възторг разказа за идеята поста президент на САЩ да стане пожизнен

CNN: Тръмп с възторг разказа за идеята п…

Тръмп описа като "изумителна" инициатива на китайските власти за премахване на ограниченията по отношение на мандата на държавния глава, съобщи CNN. Доналд Тръмп при срещите си винаги подчертава добрите си отношения...

04-03-2018, 00:03

Израелски робот стреля с пистолет Глок 26

Израелски робот стреля с пистолет Глок 2…

Израелската компания General Robotics създаде миниатюрен дрон-танк способен да се изкачва по стълби, да преодолява неравен терен и да стреля от инсталирания автоматичен пистолет Глок 26 с голяма точност. Роботът е...

08-06-2016, 00:06

New York Times: "Ударите по сирийската армия - подарък за руските пропагандисти"

New York Times: "Ударите по сирийск…

Осъществената от американската коалиция бомбардировка на позициите на сирийската армия – е "подарък за руските пропагандисти" и "провал на американската дипломация", съобщава в аналитичната си статия на 19 септември The...

19-09-2016, 00:09